Bezalkoholowe wesele tylko z dobrym dj-em

zakręcarki zalkin maszyny zakręcające zakręcarki butelek
Zakręcarki Zalkin – solidne maszyny przeznaczone do masowej produkcji
27 kwietnia, 2017
dj na wesele łódź piosenki weselne wodzirej gdańsk
Wspaniała muzyka na Twoje wesele, czyli co może zrobić dla Ciebie DJ
1 maja, 2017
dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

Ceremonia weselna jest wyjątkową uroczystością rodzinną, która powinna na długi czas zakorzenić się w pamięci wszystkich zaproszonych osób. Dobrze by było w przypadku, jeżeliby przywoływała naturalnie przyjazne refleksje. Każda osoba będąca w związku rozmyśla o wyjątkowym, gustownym i zniewalającym weselu. Więc takim, na którym osoby zaproszone będą bardzo dobrze się bawić z zachowaniem kultury oraz smakiem do samego końca.

Wesele, na którym w ogóle nie ma alkoholu

W dzisiejszych czasach regularnie znajdujemy reklamy upowszechniające napoje alkoholowe, tytoń i papierosy elektroniczne oraz inne używki, np. kakao. Niejednokrotnie niedoświadczone osoby planując wesele chcą zaspokoić wszystkich, a wybraną metodą mogącą spełnić ten cel jest alkohol. Gdy go spożywamy robimy to, na co nigdy byśmy się na trzeźwo nie zdecydowali oraz po prostu nie drażnią nas już nieznośne uszczypliwości teścia, wrzask najmłodszych gości oraz odór petów unoszący się nad nimi (mimo że osobiście absolutnie nie palimy). Dj na wesele, wykwintne posiłki, rozmaitego pokroju przyjemności oraz miła atmosfera – to wszystko w praktyce wystarczy. Abstynencja na tych zabawach zdarza się wyjątkowo rzadko, jednak od kilku lat sporo związków zaczęło rozpowszechniać powyższy trend. Dlaczego? – z uwagi na najmłodsze dzieci, jakie nie powinny spotykać krewnych pod wpływem wysokoprocentowych alkoholi, natomiast z innej strony – jest to wskaźnik dorosłości oraz odpowiedzialności.

Mnóstwo osób, w sumie nie tylko zaliczających się do Kościoła katolickiego, jest zdania: „wyśmienita uroczystość absolutnie nie jest uzależniona od miary wypitego spirytusu” lub „nie potrzeba trunków, by doskonale imprezować”. W sytuacji przyjęć weselnych jest to o tyle oryginalne, ponieważ w naszym kraju owe okoliczności z pokolenia na pokolenie były obficie zakrapiane. Pary, które zdecydowały się rzeczywiście na wesele bezalkoholowe częstokroć słyszały obraźliwe docinki, odmowę uczestnictwa w zabawie lub wyrażenia „na weselu musi być alkohol? Jak Wy to sobie wyobrażacie?” O ile wynajęcie nieamatorskiego wodzireja na wesele w sumie nie jest niczym wyrafinowanym, to nieobecność trunków – jak najbardziej.

DJ na weselu bezalkoholowym

Wymarzone przyjęcie to zawodowy DJ na wesele z Bydgoszczy i ścieżka dźwiękowa dopasowana do gustów gości. To właśnie on ustala harmonogram widowiska oraz przygotowuje różne atrakcje. Na weselu bezalkoholowym jest naprawdę obowiązkowy. Fachowy DJ to obietnica udanej zabawy chociażby przez dwa lub trzy dni (łącznie z poprawinami). Jakie są jego główne obowiązki? Poza tym, że jest odpowiedzialny za muzykę, to dowolne zdarzenie powinno koniecznie być przez niego dosyć wcześnie zapowiedziane i poprowadzone. Każdy przybyły gość ma się świetnie bawić, chociażby ten wyraźnie ostrożny. Praca wodzireja zaczyna się niejednokrotnie od określenia uczestnikom ich miejsc, natomiast w dalszej kolejności – razem z innymi zdarzeniami – wspólnie śpiewa z uczestnikami, uczy ich tańca, pokazuje rozmaitego typu animacje. Wszystko to prowadzi w sposób wesoły, jednakże nie krępujący. DJ powinien być „duszą towarzystwa”, przede wszystkim na uroczystościach bez trunków. Trzeźwi uczestnicy o wiele więcej wymagają i to przez bardzo długi czas w przyrównaniu do tychże, którzy prędko na samym wstępie zabawy są pod wpływem alkoholu.

DJ na inne imprezy bez alkoholu

Bez napojów z alkoholem niekiedy może funkcjonować sporo standardowych imprez, m. in. wieczory panieńskie imieniny, rocznice ożenku. Zamiast marnować mnóstwo pieniędzy na wódkę, czerwone wino i szampana, możemy wykazać się nieco lepszą wyobraźnią. Wieczór panieński jest w stanie ciągnąć się choćby dwa lub trzy dni, natomiast w czasie potańcówki Panna Młoda jest uczona do wypełniania roli cudownej partnerki. Taka sytuacja tyczy się wieczorów kawalerskich, w trakcie których absolutnie nie muszą imprezować rozebrane tancerki. Uroczystości i mecze bez alkoholu są rewelacyjną alternatywą dla tych odbywających się w tradycyjnym stylu. Często Mężczyźni wspominają, że pragną bawić się doskonale podczas uroczystości, zaś nie tylko dzień później chwalić się kolegom ile udało im się wypić. Alkohol jest stosowany szczególnie do tego, żeby „przysłaniać” podstawowe sprawy, przykładowo brak odczuwania radości z wydarzenia, przywiązania do krewnych (lub ogólnie relacji społecznych) bądź ujemnego widzenia egzotycznej kultury. Nierzadko ludzie w ogóle nie chcą się pobierać, bo nie mają funduszy na wódkę oraz w rzeczywistości nie spostrzegają głębszego powodu tegoż zdarzenia. Wcale nie chodzi tu z pewnością wyłącznie o alkohol, bo kosztów związanych ceremonią ślubu oraz weselem jest o wiele więcej.

Wesela, sylwester oraz kolejne familijne zabawy bezalkoholowe nie wyróżniają się praktycznie niczym od takich klasycznych. W ustalonym miejscu występuje popularny DJ, na twarzy przyszłych uczestników górują uśmiechy, Młoda Para cudownie tańczy w chmurach, rodzice jednej oraz drugiej strony trwają porwani. Tylko nie ma otumaniającego alkoholu, przez który nierzadko te najdroższe chwile biegną w zapomnienie i zastępuje je wściekłość, niezrozumienie, podłość oraz bójki zaproszonych gości.

Komentarze są wyłączone.