Banery LED – podnieś prestiż

Malowanie bawialni i sal zabaw dla dzieci
Malowanie bawialni – artystyczne malowanie ścian w salach zabaw
29 listopada, 2017
Ocieplanie pianką PUR drewna
Ocieplanie pianką PUR – dlaczego warto?
21 grudnia, 2017
Banery LED - telebimy i ekrany na kazda okazje

Banery LED - telebimy i ekrany na kazda okazje

Wydarzenia o charakterze sportowym niejednokrotnie sprawiają, że wielu ludzi chciałoby obejrzeć takie widowisko. Śledzą oni rozgrywki na żywo, także telewizyjne kanały sportowe cieszą się dużą popularnością. Wielu fanów sportu docenia także możliwość śledzenia rozgrywek za pomocą social media. Rywalizacja sportowa wzbudza duże wrażenia: kibicujemy ulubionej drużynie, w skupieniu monitorujemy wyniki rywalizacji, cieszymy się, gdy wygrywają najlepsi. Nie powinno dziwić to, że organizatorzy imprez sportowych bardzo starają się, aby ubarwić te spotkania.

Kluczowe punkty udanego eventu sportowego

Rozważyć należy masę czynników. Niezmiernie ważna jest lokalizacja. Kibice muszą bez problemu dotrzeć na interesujący ich obiekt sportowy. Organizator powinien zagwarantować ochronę nie tylko zawodnikom, ale także widzom. Istotną rolę pełni komentator sportowy, to on zagrzewa do wspierania zawodników czy informuje o wynikach i decyzjach sędziów. Nie mniej ważna jest wizualna część rozgrywek sportowych. Każdy event o charakterze sportowym musi mieć odpowiednią otoczkę wizualną, taką która widzom zapadnie w pamięć i ułatwi śledzenie zmagań. Kluczowe znaczenie ma oświetlenie i jak najszybsze przekazywanie informacji w prostej, graficznej postaci, z tego powodu niejako nieprześcignione są różnego rodzaju ekrany LED: telebimy, banery czy kurtyny. Stosuje się je w projektowaniu wielu części hali czy innej sportowej areny.

Wiele możliwości – telebimy i banery LED

Umieszczenie ekranów, telebimów LED daje ogrom rozwiązań organizatorom. W sprzedaży dostępne jest wiele wersji sprzętu LED. Mogą być one wykorzystane na boiskach różnego typu, tych zadaszonych i na wolnym powietrzu. Bardzo ważne jest dopasowanie ekranu do wielkości obiektu, oddalenia widzów od kluczowego miejsca spotkania. Wpływa to na przyjemność oglądania, nawet z dalszych rzędów. Ledowe banery, telebimy i wszystkie ekrany powinny być przystosowane do obiektu w którym zostaną zamontowane. Plener wymaga innej jasności niż zamknięty stadion. Zastosowanie najnowocześniejszych systemach skutkuje tym, że zmiany pogody nie są kłopotem. Telebimy LED będą działały nienagannie w deszczowy i słoneczny dzień. Duże konstrukcje z wykorzystaniem technologii LED tworzy się z oddzielnych modułów, stwarza to wiele możliwości i sprawia, że każda impreza sportowa może mieć swój własny charakter. Z całą pewnością docenią to sami sportowcy i kibice.

Liczne zastosowania ekranów i banery LED

Osoby zajmujące się organizacją eventów sportowych mają do dyspozycji wiele rozwiązań. Najczęściej spotykane są telebimy LED. Tworzą je oddzielne moduły,z których tworzy się większą powierzchnię. Można z nich korzystać zarówno podczas imprez plenerowych, jak i tych w zamkniętych obiektach. Interesującym rozwiązaniem są kurtyny LED. Są one bardzo dostosowujące się do konstrukcji, dzięki temu można z nich wykonać dowolną instalację. Można się nimi posłużyć do wykonania tła sceny, czy dowolnego elementu scenografii. Je też dzieli się na te do zastosowania zewnętrznego i wewnętrznego. Ekrany LED mogą posłużyć do wydzielenia linii boiska, zarówno na hali, jak i na boisku do piłki nożnej. Bandy LED są solidnie zabezpieczone, nie zniszczy ich siła z jaką wpadnie na nie na przykład piłkarz. Można je wykorzystać jako nośnik reklamy. W każdej rozgrywce drużynowej wymagana jest tablica prezentująca wyniki. To z nią związane są największe odczucia. Wykorzystanie tablicy LED sprawia, że wynik nie tylko będzie bardzo dobrze widoczny i odpowiednio wyeksponowany.

Telebimy i banery LED jako element kampanii marketingowej

Zdobywanie osób, które będą chciały się zaangażować w sponsorowanie ma istotne znaczenie podczas przygotowywania każdego wydarzenia sportowego. To od nich zależy, czy event będzie miał okazje przyjąć się w sportowym kalendarzu. Najczęściej firmy wspierające takie wydarzenie oczekują, że symbol ich firmy będzie odpowiednio zaprezentowane. Do realizacji tego celu można zastosować ekrany LED. Dają one dużo więcej możliwości niż zwykły baner, czy inne nieruchome wersje. Sponsor może wyświetlić filmik promujący, a taka forma reklamy przykuwa uwagę odbiorcy.

Ekrany LED dostosowane do potrzeb

Kupno różnych ekranów LED to świetna lokata dla przedsiębiorstw lub organizacji, które systematycznie będą z nich korzystać systematycznie. Z całą pewnością powinni się nad tym zastanowić właściciele i innych tego typu obiektów. Dobrze jest zainwestować w sprzęt dobrej jakości, o bogatej ferii barw. Producenci takiego sprzętu świadczą także usługi serwisowe. Podczas zakupu powinniśmy upewnić się, że będziemy mogli liczyć na pomoc także po okresie gwarancyjnym. Osoby zajmujące się organizacją eventów o charakterze, które nie nie są organizowane często, mogą zdecydować się na wypożyczenie ekranów. Najczęściej takie usługi oferują sami producenci. Jednocześnie zapewniają oni także serwis techniczny związany ze sprzętem LED. Usługa wypożyczenia ekranów LED obejmuje transport, zamontowanie, i jego konfigurację.

Organizacja eventu sportowego to ogromne zadanie logistyczne. Zadbać trzeba o wiele aspektów : uczestników, widzów i całą otoczkę tego typu eventu. Podczas takich imprez ekrany LED są bezkonkurencyjne. Wykorzystuje się je do przedstawiania wyników, wszelkich przybliżeń na boisko, czy wyświetlania powtórek. Bandy także są unowocześnione poprzez wbudowane ekrany LED, oczywiście są one odpowiednio zabezpieczone, aby nie uległy zniszczeniu. Zastosowanie telebimów i kurtyn LED to wiele pomysłów na dostosowanie terenu dookoła boiska, czy w najbliżej okolicy rozgrywek. Koniecznie trzeba postawić na najlepszy jakościowo sprzęt, tyczy się to wypożyczonych i kupionych ekranów LED.

Banery LED – nowoczesna metoda promocji —> http://www.investtech.pl/wynajem-telebimow-i-sprzetu-av/

 

Komentarze są wyłączone.