enova365 -wdrożenia

Usługi brukarskie Toruń
15 września, 2020
Dom od developera
15 września, 2020

System enova365 to nowoczesny system ERP, dzięki któremu zarządzanie firmą staje się jasne i kompleksowe. To interaktywne środowisko, posługujące się zbiorczą bazę danych, podzielone na moduły dopasowanych do potrzeb każdego typu przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dzięki przeszło 20 letniemu doświadczeniu w branży oraz innowacyjności używanych rozwiązań technologicznych.

Co to znaczy ERP?
System ERP ang. Enterprise Resource Planning to absolutnie responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą w czasie rzeczywistym, integrujących i pomagających planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Dobrany do rozmiaru działalności, dzięki możliwości doboru modułów oraz zwiększenia ich ilości z uwagi na format potrzeb.

Jak system enova365 działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko ERP pozwala na wszechstronne zarządzanie firmy, wspiera sterowanie biznesem oraz przegląd danych. Obejmuje wszystkie płaszczyzny działania, połączone z zarządzaniem księgowością, finansami, marketingiem, sprzedażą, zakupami, zapasami, magazynem, produkcją, serwisem czy projektami. Ułatwia dojście pracowników do informacji, ale jednocześnie dba o ich bezpieczeństwo, funkcjonując w zgodzie z polskim prawem, dostosowuje się do aktualnych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system enova365?

System ERP enova365 jest odpowiedni zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Niezależnie od tego, czy przedsiębiorstwo jest na wczesnym etapie rozwoju, czy posiada stabilną pozycję w branży, enova365 oferuje dogodne trzy podstawowe zestawy modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w każdej chwili można rozszerzyć o następne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do przedsiębiorstwa każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP?

Pomimo tego, że moduły mogą pracować oddzielnie, jednakowa baza danych dla wszystkich nabytych modułów, dostarczana przez firmę Soneta, pozwala na wdrażanie informacji dostępnych dla wszystkich upoważnionych pracowników w każdym dziale firmy, kiedy ten tego potrzebuje. Korzystanie z systemu pozwala na umieszczanie schematów metod pracy, wydzielanie obowiązków oraz wypisywanie zestawień i raportów. Działa: zbierając, magazynując i badając dane, w taki sposób, by jak najwydajniej udoskonalić obieg danych i uprościć możliwe procesy biznesowe. Standaryzacja procesów usprawnia pracę, a mechanizacja czynności pomaga wyeliminować błędy pracowników.

Dlaczego warto zainstalować system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce funkcjonalnym systemem, oferującym usługę korzystania z systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest też dostępny online oraz w chmurze, dzięki czemu firma korzysta z plików tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wdrożenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Firma może umówić się na spotkanie z licencjonowanym partnerem, który pokaże moduły, które będą najbardziej przydatne dla przedsiębiorstwa, a wraz z podjęciem decyzji o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wskazane moduły oraz zapewnia szkolenia z obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Sposoby pozyskania licencji

Zakup licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim właścicielem licencji. Dodatkowo w koszt zakupu wlicza się roczną gwarancję. Licencja pozwala na ciągłe aktualizowanie oprogramowania do kolejnych wersji. Taki układ zadowoli tych, którzy wybierają zakupy na własność lub pozyskali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament daje możliwość wynajęcia oprogramowania do użytkowania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ten wariant jest przeznaczony przede wszystkim dla średnich i małych przedsiębiorstw z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to następna oferta usługowa. W cenie miesięcznej opłaty mieści się wynajem modułów wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki rodzaj licencjonowania rekomendowany jest dla przedsiębiorstw, które nie planują inwestowania w bazę IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Używając systemu enova365, przedsiębiorstwo zyskuje w głównej mierze wysokie bezpieczeństwo przechowywania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na operatywne zarządzanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności oraz eliminację ryzyka błędu. Z kolei szybki wgląd do analiz biznesowych oraz innych informacji, pozwala na działanie na wysokim poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system wzrasta wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w ramach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się wspaniałym partnerem w biznesie.

enova

Komentarze są wyłączone.