Autokary Toruń – koszt najmu

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus
Depilacja laserem Vectus
23 marca, 2019
Ortodonta - aparat ortodontyczny Toruń cena - Ortodoncja
Ortodoncja
3 sierpnia, 2019
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Współczesne autokary charakteryzują się wysoką jakością, jeśli chodzi o potrzeby pasażerów. Nowoczesne autokary wyposażone są w wiele udogodnień wpływających na wygodę podróży.

Autokary mają w standardzie ergonomiczne fotele, klimatyzację i toaletę. W wielu przypadkach dostępny jest również barek i telewizor. Kolejnymi udogodnieniami są indywidualne oświetlenie i nawiewy powietrza, gniazdko, port USB oraz WiFi.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują przede wszystkim wycieczki krajowe i zagraniczne. Szczególnie w przypadku tras zagranicznych trzeba liczyć się z wielogodzinną jazdą, z tego powodu autokary przystosowuje się z troską o wygodę pasażerów. Autokary w Polsce mają doskonałe dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursy po Europie zachodniej oraz wschodniej. W trakcie dalekich tras urządzane są również postoje. Dzięki nim pasażerowie mogą na chwilę rozprostować nogi, wyjść, zaczerpnąć powietrza, udać się za potrzebą lub zjeść.

Aby zapewnić stu procentowy komfort w w podróży możliwa jest obecność pilota, który zadba o pasażerów, a w trakcie jazdy opowie o mijanych miejscach.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki krajowe czy zagraniczne to nie jedyny cel autokarów. Przewoźnicy oferują wynajem autokaru na specjalną okazję. Jest to doskonałe rozwiązanie w potrzebie przetransportowania większej liczby osób. Wynajem spełni oczekiwania w przypadku imprez zorganizowanych, do których należą wesela, czy wyjazdy rekreacyjne. Dużym popytem cieszą się też przy organizacji delegacji służbowych. Wynajem autokaru to również dobry transport wycieczek szkolnych, na kolonie oraz na zawody sporotowe.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszą cechą, na którą stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Każdego roku utrzymuje się dbałość o stan techniczny, każdego z pojazdów oraz planuje się inwestycje zakupu nowej floty autokarów. Utrzymanie stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje wygodę podróżowania.

Istotną zaletą jest to, że wynajem autokaru, to również wynajem kierowcy. Każdy z nich jest wysoko wykwalifikowanym pracownikiem, a ich kompetencje popierają cykliczne testy. Istotne są także przeprowadzane badania zdrowotne, dopuszczające do wykonywania pracy. Selekcję odpowiedniej załogi dogląda wyznaczony kierownik transportu. Daje to możliwość obsługi klientów na najwyższym poziomie, a wynajem autokaru, łączył się z najwyższą klasą.

Żeby podróż przebiegała sprawnie i bezpiecznie autokary posiadają wytyczoną przepisami liczbę kierowców. W trakcie wymagających tras, kierowcy się zamieniają oraz dbają o osobisty wypoczynek, by móc w pełni świadomie kierować pojazdem. Doświadczenie kierowców przekłada się na świetną orientację w terenie i znajomość zamiennych tras, co skutkuje bezproblemową podróżą.

Nowoczesna technologia pozwala też na większą dostępność. Nie opiera się już tylko na kupowaniu biletu, czy wynajmu autokaru online, ale również śledzenia autokarów dzięki GPS. Co także jest czynnikiem poprawy bezpieczeństwa.

JAK DOBRZE WBRAĆ AUTOKAR

?

Dobór autokaru zależy od formy wyjazdu, ilości godzin lub dni i liczby osób. Najprostszym przelicznikiem jest ilość dostępnych miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość waha się od 32 do 64 miejsc. Autokar niskopokładowy pomieści od 16 do 30 siedzeń. Możliwy jest także wynajem autobusów na wyjazdy z mniejszą liczbą pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 72 do nawet 94 miejsc) jeżdżą zazwyczaj w dalekie trasy.

Należy także sprawdzić, jaki jest stan stan techniczny wynajmowanego autokaru. Dokumenty związane z dopuszczeniem autobusu do jazdy, są ogólnodostępne. Warto też rozeznać się, czy posiada wszelkie niezbędne elementy wyposażenia przykładowo apteczkę i gaśnicę.

Pomocne okażą się także opinie wcześniejszych klientów, wyszukane w internecie.

CENA NAJMU AUTOKARU

Tak jak w przypadku doboru autokaru, koszt za wynajem oparty jest o kilka czynników. Do wielkości autokaru trzeba dołączyć takie czynniki jak ilość kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z uwzględnieniem punktów noclegowych i czas pracy kierowcy. Trzeba pamiętać o zaplanowaniu drobnych wydatków jak płatne parkingi czy opłaty za autostrady. Oczywiście można też liczyć na rabaty. W biznesie turystycznym najkorzystniejsze oferty dotyczą wyjazdów planowanych z wyprzedzeniem. Wczesna rezerwacja pozwala wydajniej zaplanować podróż. Na zniżki mogą też liczyć stali klienci. Wielokrotne korzystanie z usług tych samych firm, wpływa na możliwość negocjacji cen.

Komentarze są wyłączone.