Depilacja laserem Vectus

Haluksy – w jaki sposób zapobiegać? Kiedy zastosować leczenie zachowawcze a kiedy operować?
23 marca, 2019
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena
Autokary Toruń – koszt najmu
1 sierpnia, 2019
Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Wiosna to idealny czas na depilację laserową

Zima powoli odpuszcza. Dzień staje się coraz dłuższy i za chwilę pojawią się pierwsze krokusy. Jest to też właściwy czas na zadbanie o wygląd i urodę. Wciągu zimowych miesięcy nasza skóra wypoczęła od słońca, dlatego jest to najwłaściwszy okres na depilację laserową.

 Zanim przyjdziesz na zabieg

Do wizyty w salonie kosmetycznym trzeba się właściwie przygotować. Kilka miesięcy wyznaczonym zabiegiem należy zaprzestać pozbywania się zbędnego owłosienia depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. Dozwolone są jedynie maszynki do golenia. W naszym klimacie muśnięta słońcem skóraw zimowych miesiącach nam nie zagraża, należy pamiętać o tym, że zrezygnować trzeba także z samoopalaczy. Trzydzieści dni przed zabiegiem powinno się przestać stosować kremów z retinolem.

Na chwilę przed depilacja laserową

Przed depilacją laserową należy dokładnie ogolić skórę. Koniecznie trzeba też zrezygnować ze stosowania maseł. Bardzo ważna jest technologia wykorzystywana podczas zabiegu, dlatego warto poszukać gabinetu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Obecnie najlepszym laserem jest Palomar Vectus. Na chwilę przed samą depilacją dostosowuje się wiązkę lasera do skóry i zawartej w niej melaniny. Dzięki temu zabieg depilacji laserowej jest skuteczniejszy i zminimalizowane są skutki uboczne.

Zabieg depilacji laserowej

Czas zabiegu uzależniony jest od depilowanej części ciała. Depilacja laserowa pach to zazwyczaj około 30 minut, natomiast wydepilowanie nóg może zająć nawet 2-3 godziny. Aby uzyskać maksymalny efekt niezbędne jest przeprowadzenie kilku zabiegów depilacji laserowej. Trzeba pamiętać o tym, że między kolejnymi zabiegami należy zastosować około miesięczne przerwy. Od typu skóry zależy potrzebna liczba zabiegów, najczęściej są to trzy lub cztery.

Po depilacji laserowej

Nasza skóra musi się zrelaksować. Długie kąpiele, wygrzewanie się w saunie i wyprawy na basen nie są polecane. Przez jakiś czas wstrzymać się przed peelingiem. Zabieg ten prozdrowotny wpływ na kondycję skóry, po samej depilacji może jednak działać podrażniająco. Cztery tygodnie po zabiegu koniecznie trzeba w stu procentach wstrzymać się przed opalaniem.

Ostatnie zimowe tygodnie to doskonały czas na zaplanowanie zabiegów depilacji laserowej. Depilacja laserowa to gwarancja pięknego ciała na wakacjach.

Depilacja Plusy depilacji laserowej

Idealnie gładka skóra o tym marzy wiele kobiet. Depilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Sposób ten posiada wiele zalet, docenią ją zwłaszcza Ci, którym bardzo zależy na trwałym efekcie i bezpieczeństwie skóry.

Bezpieczeństwo

Gabinety kosmetyczne w których pracują profesjonaliści dbają o najlepszy sprzęt. Laser Palomar Vectus zastał wyposażony w czytnik barwnika jakim jest melanina w skórze, który pozwala bardzo dokładnie dostosować moc lasera do konkretnego typu skóry. Dzięki takim rozwiązaniom zmarginalizowane zostało ryzyko poparzeń . Poparzenia zdarzają się podczas pracy na starszych technologicznie urządzeniach.

Depilacja laserowa- bardzo szybki zabieg

Nie tak dawno, na depilację laserową należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów wyposażonych w duże soczewki depilacja przeprowadza się bardzo sprawnie. Depilacja miejsc takich jak pachy zajmuje tylko kilka minut.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to niezwykle trwały sposób depilacji. Już po jednym zabiegu liczna niechcianych włosków jest mniej. Wystarczy kilka zabiegów, aby na zawsze zlikwidować niechciane owłosienie.

Komfort

Laser ten wyposażony jest w specjalny system chłodzący skóry. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera jest bezpieczna dla skóry.

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia. Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych daje gwarancję bezpieczeństwa , ale też trwałości oraz szybkości samego zabiegu.

Depilacja laserowa jest też polecana osobom, które walczą z nieestetycznym problemem wrastających włosków.

Depilacja laserowa- skuteczna i bezpieczna metoda pozbycia się niechcianych włosków

Po zimie powinniśmy zatroszczyć się o to, jak wygląda nasza skóra i przygotować ją na letni czas. Warto pamiętać o właściwym natłuszczeniu skóry, gdyż ujemne temperatury i suche, ciepłe pomieszczenia źle wpływają na stan naszej skóry. Wiosenne miesiące, to także doskonały czas na depilację laserową, która daje gwarantuje gładka gładką skórę, bez włosków. Efekty są widoczne już po jednym zabiegu, jednak aby osiągnąć najlepszy rezultat, trzeba przeprowadzić kilka serii.

Depilacja laserowa jest bardzo popularna. Ten sposób eliminowania się niechcianego owłosienia umożliwia trwale zlikwidować niechciane owłosienie i zapomnieć o konieczności golenia czy wyrywania włosków.

Podejmując decyzje o depilacji laserowej, trzeba wybrać gabinet z odpowiednim sprzętem i właściwie wyedukowanymi specjalistami. Rekomendowany jest laser Palomar Vectus.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zabieg depilacji laserowej jest dostosowany do każdego rodzaju skóry. Możliwe jest to poprzez zastosowanie specjalnego czytnika zawartości barwnika – melaniny w skórze. Palomar Vectus ma także specjalny system chłodzenia, który chroni skórę. Ogromnym plusem są też dwie końcówki zabiegowe, większa wpływa na krótki czas zabiegu, nawet przy depilowaniu dużych partii ciała.

Kilka miesięcy prze zabiegiem depilacji laserem nie należy pozbywać się włosków mechanicznie – czyli poprzez depilator i zabieg z wykorzystaniem wosku, czy pasty cukrowej. Zaleca się stosowanie w tym okresie jednorazowej maszynki do golenia oraz pianki. Depilacji laserowej nie powinno wykonywać się u osób, które chorują na epilepsję. Przez jakiś czas po depilacji laserowej powinno się zrezygnować z opalania i zaleca się stosowanie kremów z wysokim filtrem, aby chronić skórę.

Depilacja laserowa to gwarancja idealnie gładkiego ciała. Pozwala ona pozbyć się problemów, takich jak wrastające włoski i pojawiające się zaczerwienienia i podrażnienia. Wiosna to dobry czas na depilację laserową.

Depilacja Laserowa Toruń

Komentarze są wyłączone.