Dekoracje weselne kościołów

Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG
25 sierpnia, 2019
Ksiegowos Torun - Kadry i place uslugi rachunkowe
Otwieramy firmę – jaki rodzaj opodatkowania
29 sierpnia, 2019
Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie odbędzie się, bez planowania dekoracji weselnych, które uświetnią każdą część ceremonii. Wielki wybór dodatków, jakimi można uświetnić wystój sali, kościoła czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu wymarzonej uroczystości. Dekoracje na wesele nie muszą być wcale wyszukane, ani drogie, by stanowiły doskonały element wystroju , robiły wrażenie i były dobrze wspominane przez gości. Najlepiej wybrać takie elementy, jakie będą pasowały parze młodej i podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji weselnych w kościele jest zbudowanie ciepłego nastroju. Dopasowuje się je do wnętrza budynku, by mogły dodać piękna i wyjątkowości ceremonii ślubnej, jednak nie może być ich przesadnie dużo, by nie zakłócały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się głównie na dekoracji ołtarza, drogi do niego oraz bocznych naw. W tym celu najbardziej sprawdzają się świece, kwiaty oraz szarfy.

Świeczniki, latarenki, świece

Świece potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat, szczególnie w półmroku dominującym w kościele. Odpowiednie rozplanowanie miejsc, pozwoli na niezwykłe oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, aby były one rozmieszczone z głową, żeby nie zawadzały gościom w komfortowym przemieszczaniu się i nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele ciekawych latarenek i świeczników, które nie tylko nadadzą uroku wystrojowi, ale też zabezpieczą przed kapaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, chodniki

Zwykle szarfy i wstęgi wykonuje się z satyny lub tiulu. Zawiesza się je wzdłuż ławek, aby stworzyć korytarz, jakim para młoda podejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być gładkie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo przystroić je kokardami, kwiatami albo innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można pokryć chodnikiem lub dywanem, który udoskonali wygląd przejścia i nada mu eleganckiego stylu. Zwykle takie chodniki są w kolorze czerwonym lub białym.

Płatki, kwiaty, bukiety

Kwiaty i bukiety mają duże zastosowanie. Będą doskonałe w każdym z miejsc, jakie para młoda chce ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej postawić na mniejszą liczbę kwiatów żywych oraz nie używać sztucznych. Kwiaty będą dobre przy ławach i przy ołtarzu. Często rozsypuje się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Nie wolno przedobrzać z ilością dodatków. Płatki i dywan jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole są kwiatowymi łukami wyłożonymi kwiatowymi kompozycjami, które można umieścić nie tylko w kościele. Ta dekoracja weselna poprawi też wystrój sali lub będzie ciekawym tłem do sesji zdjęciowej. Niestety, to jedna z kosztowniejszych ozdób.

SAMOCHODOWE DEKORACJE ŚLUBNE

Przy dekoracji samochodu też można popisać się pomysłowością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wypożyczeniu limuzyny, można ją także ozdobić różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Wciąż do najpopularniejszych weselnych ozdób na samochód należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przyczepia się z tyłu auta i są one dostępne w wielu kolorach i wzorach oraz mogą mieć zabawne nadruki. Równie wysokim zainteresowaniem ciągle cieszą się też wstęgi na maskę samochodu, które można ozdobić kwiatami, kokardami, koralikami nawet balonami oraz innymi małymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno naklejki jak i tablice rejestracyjne można kupić w gotowych i spersonalizowanych formach. Da się je zamówić z atrakcyjnymi grafikami weselnymi, które wpiszą się w przewodni motyw uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które przystroją salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, o którym trzeba zdecydować, organizując ślub. Głównym priorytetem jest przystrojenie stołów, a potem otoczenia oraz części przeznaczonej na tańce. Dużą rolę spełniają tu zwykle kompozycje kwiatowe, jednak w bardziej nowoczesnych projektach, dobrze sprawdza się także aranżacja świateł scenicznych, które nadadzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od interesującego parę młodą motywu przewodniego.

Otoczenie

Wystrój otoczenia zazwyczaj bazuje na przewodnim motywie wesela. Inaczej będzie udekorowana z uwagi na miejsce uroczystości, inaczej w stosunku do pory roku i upodobań pary młodej. Każdy z tych elementów musi wzajemnie współgrać tak, by utworzyć wyjątkowy klimat. W tym przypadku ważny jest dobór kwiatów, oświetlenia, ozdobnych materiałów oraz wszelkich wiszących dodatków np. balonów, girland, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z zazwyczaj ma najwyższą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przystrojenie go wymaga dbałości o detale. Wśród najważniejszych dekoracji na stół są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam również drobne podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są również zabawne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najpopularniejszą dekoracją weselną są pokrowce, które można dopasować pod względem kolorów i wzorów. Ponadto istnieje wiele ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych świateł, girland oraz oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej oraz dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, zwykle dostępna jest też księga gości na specjalne życzenia oraz ankiety i plakaty, które będą doskonałą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni wesele, dzięki śmiesznym rekwizytom do zdjęć. Ofert z dekoracjami na wesele jest dużo i z pewnością każda z par znajdzie coś dla siebie.

dekoracje do ślubu Toruń

Komentarze są wyłączone.