Endermologia LPG

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Ceny zabiegów stomatologicznych
15 sierpnia, 2019
Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow
Dekoracje weselne kościołów
28 sierpnia, 2019
Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie

Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie

Endermologia LPG to innowacyjny zabieg, którego zadaniem jest wymodelowanie sylwetki, poprzez walkę z nadmierną tkanką tłuszczową, rozstępami czy cellulitem. Ten nowoczesny patent to rodzaj masażu mechanicznego, wykonywanego przy użyciu specjalnej głowicy, jaki daje klientkom niezwykły komfort i relaks. Tego typu leczenie jest zupełnie bezinwazyjne oraz pomaga w wygładzeniu skóry zaledwie w ciągu kilku zabiegów. Zostało stworzone dla kobiet i dla mężczyzn, marzących o pięknej sylwetce bez ścisłej diety i wyczerpujących ćwiczeń. Endermologię można stosować na całym ciele albo punktowo na przykład na udach, pośladkach, brzuchu czy twarzy.

Jak wygląda zabieg ?

Endermologia LPG wykonywana jest przez odpowiednio przeszkolonego lekarza lub kosmetologa. Pierwszy zabieg poprzedza rozmowa, w trakcie której specjalista odbywa z pacjentem krótki wywiad, dzięki któremu oceni styl życia, ogólny stan zdrowia i wniknie w problem oraz idące za nim oczekiwania.

Przeznaczona do zabiegu maszyna, jest wyposażona w opatentowane rolki umieszczone w głowicy. Cykl masażu polega na zasysaniu i ugniataniu skóry w kilku kierunkach o regulowanej sile, który wzmaga proces lipozy – uwolnienia tłuszczu , pobudza krążenie krwi i przemianę materii, a także wspiera wydalanie z organizmu toksyn i produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Na czas trwania zabiegu pacjent wkłada specjalny kostium jednoczęściowy, który podnosi komfort i zapobiega szczypaniu skóry czy zaciąganiu włosków, a przy tym ułatwia rolkom poślizg. Odpowiednio wyregulowana i dopasowana do pacjenta intensywność masażu sprawia, że do zabiegu nie potrzeba znieczulenia, jest zupełnie bezbolesny, a jego działanie wpływa na dobre samopoczucie. Zazwyczaj zabieg trwa od 30 do 45 minut, a dla wypracowania doskonałych efektów zalecane jest przyjecie serii 10 – 20 zabiegów, pobieranych nie częściej niż od 2 do 3 razy w tygodniu.

Co się dzieje po zabiegu?

Endermologia LPG przynosi wiele korzystnych efektów. Już po 3 zabiegach, stają się one widoczne: usunięty nadmiar tkanki tłuszczowej wyraźnie wpływa na zmniejszenie obwodów kolejnych partii ciała, a tym samym na formę sylwetki, która pięknie się wyszczupla i modeluje. Na dodatek cellulit zostaje zredukowany, a rozstępy, blizny oraz zmarszczki są o wiele mniej zauważalne i bardziej wygładzone. Endermologia LPG posiada też świetny wpływ na skórę. Ujędrnia i rozświetla ją, dzięki czemu skóra staje się mniej wiotka, a zregenerowana i odmłodzona. Innymi efektami zabiegu są poprawa krążenia limfy i krwi, zminimalizowane obrzęki i ogólne rozluźnienie mięśni.

Jak dbać o siebie po zabiegach

Po zabiegu endermologii LPG mogą ukazać się drobne siniaki, a na 3 lub 4 dni skóra może zrobić się punktowo czuła na dotyk, dlatego szczególnie ważne jest zastosowanie odpowiedniej pielęgnacji. Jest to o tyle istotne z uwagi na to, że poprawna dbałość o stan zdrowia i samopoczucie pomoże w zachowaniu efektów endermologii na dłużej.

Trzeba przede wszystkim pić dużo, zaleca się od 2 do 2,5 litra, wody niegazowanej, która wspiera usuwanie toksyn i tkanki tłuszczowej z organizmu. Równie kluczowe jest utrzymanie zdrowej diety. Przede wszystkim dobre będzie jedzenie z niską zawartością soli, sodu, tłuszczów oraz niskim indeksem glikemicznym.

Zachowaniu długotrwałych efektów endermologii pomaga również systematyczna aktywność fizyczna. Trzeba jednak uważać, żeby nie przeciążać organizmu i uprawiać lżejszą formę gimnastyki, która pomoże w zachowaniu zdrowia i sprawności, a także przyczyni się do dalszego spalania tłuszczu.

Należy również zadbać o właściwe nawilżenie skóry, szczególnie w partiach, gdzie były obecne blizny, rozstępy albo cellulit. W tym celu dobrze jest stosować balsamy albo emulsje ujędrniające. Zawarte w nich składniki spotęgują działanie oraz zwiększą satysfakcje z zabiegu.

Zalecane jest, by po zakończeniu serii zabiegów, na jednej nie poprzestawać. Zastosowanie zabiegów przedłużających efekty raz na miesiąc lub dwa, przeciwdziała nawrotom zalegania tłuszczu w tkankach.

Przeciwwskazania korzystania z endermologii LPG

Mimo wszystkich korzyści z endermologii LPG i działania, które jest zupełnie nieinwazyjne i bezpieczne istnieje wiele przeciwwskazań, do wykonania tego zabiegu. Znaczna część z nich jest związana bezpośrednio z kondycją organizmu i ze stanem zdrowia pacjenta. Do najbardziej istotnych należą przed wszystkim najtrudniejsze choroby, takie jak aktywne nowotwory albo choroby krwi (wraz z przyjmowaniem leków np. przeciwzakrzepowych) oraz układu krążeniowego, jak zapalenie żył i żylaki.

Wykluczeniem są również urazy i choroby skóry (np. bielactwo), infekcje oraz przepuklina. Poddawanie się zabiegowi nie jest też wskazane kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią. Najwcześniej, endermologię LPG można wykonać 5 miesięcy po naturalnym porodzie dziecka i przy cesarskim cięciu po 7 miesiącach.

Dla osób, które mają założone implanty lub kolczyki nie ma przeciwwskazań do przebycia zabiegu, jednak należy pominąć te partie ciała w ciągu endermologii LPG. Nie należy także poddawać zabiegowi tych sfer, gdzie są pieprzyki, tłuszczaki, nowe blizny albo w stanie zapalnym. Takie miejsca także trzeba ominąć.

Komentarze są wyłączone.