Wynajem wysokiej jakości telebimów na imprezy masowe

Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez
Wynajem czy zakup ekranu LED?
11 kwietnia, 2017
kancelaria adwokacka prawnik toruń prawo spadkowe
Opodatkowanie spadku – porady prawnika
16 kwietnia, 2017
wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

Wynajem telebimów na masowe wydarzenia jest dzisiaj obowiązkowy

W obecnym czasie każda większa impreza musi koniecznie posiadać właściwą oprawę wizyjną i akustyczną. W miejscach, w których najważniejsze są: obraz, brzmienie oraz oświetlenie, niewątpliwie musimy zamontować funkcjonalne – i naturalnie wysokiej jakości – wyposażenie transmisyjne. Dziedzina rozrywkowa jest gałęzią wyjątkowo trudną, bo każdy pojedynczy pokaz bądź zdarzenie sportowe powinno koniecznie spełnić potrzeby większości uczestników. Za każdym razem czekają oni z niecierpliwością na niezwykłe przedstawienie bez zbytnich zakłóceń.

Telebimy to obecnie daleko nowoczesne oraz wydajne urządzenia, dzięki którym mamy możliwość w trakcie imprezy masowej wyświetlać rozmaite treści, np. treści reklamowe mecenasów. Tego rodzaju wyświetlacze używa się jako scenografię wydarzeń handlowych, w czasie rewii mody, konsultacjach oraz festiwalach. Bardzo często możemy je przyuważyć w centrach handlowych, w galeriach sztuki i halach sportowych. Mają możliwość pełnić funkcję pierwszoplanową (właśnie jak na występach zespołów muzycznych) albo jako swoisty kontekst (m. in. w przypadku meczy koszykówki). Innym chwytem na zastosowanie telebimów ledowych jest ulokowanie ich w płaszczyźnie publicznej na potrzeby przedstawiania materiałów promocyjnych albo zwykłych informacji, np. temperatury powietrza.

Warto zaznaczyć, iż nie trzeba wkładać osobistych funduszy w tak drogi „instrument reklamowy”. Coraz powszechniej nawet bogate przedsiębiorstwa korzystają z wynajmu telebimów, gdyż – najczęściej w pakiecie – uzyskują pomoc techniczną, przykładowo do przyłączenia sprzętu przed zdarzeniem bądź jego zdjęcie zaraz po nim. Za pomocą mobilnej formy ekrany mamy szansę w prosty sposób przemieścić w te lokalizacje, w których są obecnie potrzebne. Część placówek, jakie co najmniej kilka lat zajmują się montażem i naprawą ekranów, mogą wykonać tę pracę w niemal 45 minut. Mamy możliwość ponadto nieskrępowanie ustawić kąt nachylenia ekranu, jak również kierować nim dookoła własnej podstawy.

Gdzie najlepiej sprawdzi się telebim?

Telebim do wynajęcia – ponieważ takim sformułowaniem niejednokrotnie w Internecie opisuje się ekrany, które wydzierżawiają rozmaite przedsiębiorstwa – znakomicie sprawdzą się na zjazdach naukowych. Często komunikat nie jest w stanie „dolecieć” do wszystkich odbiorców (niemożliwe jest zebranie ich w najistotniejszym pomieszczeniu), zaś telebimy skutecznie redukują ów dylemat. Jednocześnie wszyscy odbiorcy mają szansę faktycznie uczestniczyć w debacie, więc na żywo prosić o rozwianie wątpliwości.

Występy i zabawy na otwartej przestrzeni, przykładowo gale, to dodatkowe wydarzenia, na których muszą być zainstalowane ekrany LED. Komunikat musi „dolecieć” do setek widzów i nie musi być skupiony w jakimś konkretnym obszarze. Częstokroć oprócz jednego głównego telebimu osadza się parę niezależnych w pozostałych stronach miasta, które przykuwają dodatkowych obserwatorów. Często owym wydarzeniem będzie nocny kabaret, a często popis znanego zespołu. W pierwszym przypadku owszem mogą sprawdzić się dwa lub trzy telebimy, na których będą skupiać swoją uwagę odbiorcy z najodleglejszych stref miasta. W przypadku koncertów niezastąpiona jest profesjonalna sceneria, która bazuje na postawieniu najwyższej jakości nagłośnienia, oświetlenia, efektów scenicznych (np. skoncentrowanych świateł laserów).

Telebimy na co dzień

Wyświetlacze diodowe są perfekcyjnym wyjściem nie tylko na wielkie widowiska, jakie gromadzą setki albo tysiące odbiorców. Możemy je zaobserwować każdego dnia, przykładowo w kafeteriach czy w miejskich ogródkach letnich. Osoby, jakie z któregokolwiek powodu w ogóle nie mają szansy być w nowym miasteczku na ciekawym meczu sportowym, powinny bezproblemowo spotkać się w tzw. „strefie kibica” oraz obserwować relację z pojedynku drogiej drużyny. Uczestnicy mają możliwość więc liczyć na najznakomitszą jakość przekazywanego obrazu oraz niezwykłe emocje. Zwykle firmy, które dzierżawią wymienione telebimy, proponują również krytą scenę, ławostoły, posiłki dla uczestników i sporo dodatkowych rozrywek.

Jaka jest cena wynajęcia telebimu?

Jeśli planujemy kupić telebim, wtedy suma będzie wahać się orientacyjnie od 12 tys. do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Doskonałej jakości, wielkie telebimy będą generowały koszt od 50.000 zł i wyżej. Na pewno dużo lepiej kalkuluje się pożyczyć telebim (szczególnie, jeśli przedsięwzięcie będzie miało charakter epizodyczny). Błyskawicznie po wprowadzeniu w Google, m. in. zdania „telebim wynajem”, możemy zaobserwować, iż ceny wynajmu telebimu w typie sportowym zaczynają się plus minus od niecałych stu złotych za jedną dobę. Wszystko w rzeczywistości jest uzależnione od konkretnej oferty (i sumy wypożyczonych telebimów ledowych), a także zakresu działań wyszukanej firmy.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł i planujesz wiedzieć więcej o inscenizacji audio-wizualnej na najprzeróżniejsze imprezy, wejdź w link obok – Wynajem Telebimów cena – a być może odszukasz to, czego teraz poszukujesz.

Komentarze są wyłączone.