Wynajem czy zakup ekranu LED?

grafik toruń ulotki reklamowe agencja reklamowa
Dobra strona internetowa jest wizytówką firmy
10 kwietnia, 2017
wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim
Wynajem wysokiej jakości telebimów na imprezy masowe
14 kwietnia, 2017
Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez

Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez

Wyświetlacze diodowe od kilku lat są niezmiennym komponentem lokalnej anatomii. Lokalizacje, w których są wzniesione, nabierają kompletnie odmiennego charakteru. Są częściej oglądane, natomiast informacje w szybszym tempie są zatrzymywane w pamięci przez hipotetycznych Konsumentów. Technika LED nie ulega wątpliwości ma wiele zalet, lecz nie kwalifikuje się do najtańszych. Czynniki meteorologiczne nie działają w jakikolwiek sposób na jasność telebimu, ani na sposób wyświetlania przez niego spotów. Poniektóre są naprawdę jasne, iż można się im przyglądać z odległości kilkunastu metrów. Ponadto nasłonecznienie nie stanowi większego kłopotu – obrazy są wspaniale widoczne. Dzięki zastosowaniu ochrony IP 65 ekrany LED doskonale pracują podczas zawiei, gradu lub nawałnicy. Obecnie są traktowane jako strategiczny środek na potrzeby przesyłania wielorakich informacji, przykładowo treści promocyjnych, kursów walut lub wyników sportowych. Jako niebanalne narzędzie marketingowe telebimy stały się dosłownie wskazane.

Jaki wybrać telebim?

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest bezsensowne – to kwestia niewątpliwa. Żeby zwiększyć sprzedaż, m. in. rozwinąć grono solidnych Odbiorców oraz zaintrygować nowo-powstałych, powinniśmy bezwzględnie wybrać metodę reklamy. Marki, które mogą wydać więcej pieniędzy, będą wprowadzały spoty promocyjne na ogromnych telebimach bądź chwalić swoje wyroby w TV. W jaki sposób rzeczywiście wygląda sprawa z telebimami? Czy wynajem ekranów jest dzisiaj naprawdę taki korzystny? W jaki sposób ma się rzecz z ekranami LED od strony technicznej? Jak sprawić, żeby po długim okresie (m in. po wielu latach) wyświetlał treści jak nowy? Krótko mówiąc nie ma możliwości w skrócie odpowiedzieć na wszelakie pytania, bowiem niektóre rzeczy wiedzą głównie osoby świetnie znające branżę.

Załatwiając kupno lub wynajem ekranów LED, musimy rzucić okiem na co najmniej kilka kluczowych rzeczy, które mają spory wpływ na jego funkcjonowanie po dłuższym czasie. Wcale nie chodzi tylko o wartość i klasę, na jakie na początku zwracają uwagę kupujący.

Jakość diod, z których został skonstruowany telebim

Ów parametr decyduje o żywotności ekranu, jego wyrazistości oraz… kosztowności. Wyświetlacze diodowe niesamowicie tanie są zawsze zaprojektowane z chińskich diod, które posiadają niesamowicie niewielką intensywność oraz potrafią przynosić bardzo dużo kłopotów w trakcie pielęgnacji. Poza tym często można zauważyć przebarwienia wyświetlacza, które są po prostu różnicą temperatur, jaka ma miejsce w diodach o wielorakich kolorach. O wiele bardziej opłacalny jest dzisiaj wynajem ekranów LED, które są wykonywane w Tajwanie. Nie oszukujmy się jednak – najwspanialsze ekrany LED są konstruowane w USA i Japonii.

Sposób montowania pojedynczych diod

Istotne jest też to, czy są przytwierdzane ręcznie czy przemysłowo. W pierwszym przypadku powinniśmy mieć na względzie to, iż indywidualne diody potrafią się „przepalić” oraz będą zanikać. W rezultacie na telebimie będą widoczne nieoświetlone punkciki, natomiast odbudowa też nie kwalifikuje się do najlżejszych. Diody mocowane mechanicznie nie stworzą nam wymienionych kłopotów.

Wyrazistość ekranu LED

W ogóle nie może być zależna od warunków meteorologicznych, m in. gorącego powietrza czy światła. Czytelność na poziomie 5.000-7.000 cd jest wystarczająca, by móc puszczać treści reklamowe w jakichkolwiek warunkach, choćby w trakcie dużych deszczów.

Oprogramowanie do telebimu

Trzeba bezwzględnie zerknąć na oprogramowanie, z wykorzystaniem którego będziemy mieli szansę wprowadzać poprawki na telebimie, tzn. transmitować następne treści promocyjne, łączyć je w konkretnej kolejności itd. Bardzo dobrze by było, jeśliby telebimem można było sterować zdalnie (zatem poprzez Internet). Jednym spośród najbardziej komfortowych programów jest naturalnie Screen Show przedsiębiorstwa Revolution-Tech. Możemy za jego pomocą aranżować doprawdy rozbudowane zestawienia reklam, co zarówno dla firmy wynajmującej ekran, jak również dla najemcy, jest nadzwyczaj ważne.

Czy opłaca się kupić ekran LED?

Wszystko zależy od tego, w jakiej dzielnicy będzie się znajdować, jakie będzie mieć gabaryty i jakości. W przypadku kiedy kupimy chiński telebim, wtedy na sto procent powinniśmy mieć na względzie to, że będzie nastręczać sporej liczby napraw, natomiast w późniejszym czasie – dużych kosztów. Ekran LED ma ogromną przewagę nad klasycznymi wewnętrznymi przekaźnikami informacji, np. billboardami. Inna jest po prostu dostrzegalność obrazu. Konsumenci mocno zwracają uwagę na ruchome treści promocyjne, które zajmują porównywalnie jak filmiki w kinie. Dla wybranych osób stawka wynajęcia telebimu będzie odpłatnością zaporową, a na zamontowanie ekranu LED musimy mieć specjalne zezwolenie (krótko mówiąc nie możemy przymocować wspomnianego wysokiego obiektu w przypadkowym miejscu). Należałoby mieć na uwadze, iż ekrany LED bynajmniej nie mogą być montowane wertykalnie do drogi, gdyż oślepiają kierowców – są więc rozpatrywane troszeczkę jak zagrożenie. Warto jednakże odkupić albo wynająć znakomitej jakości ekran LED, ponieważ Kupujący w przedstawionym przypadku dużo lepiej zauważają reklamy. Natomiast firmy chętniej płacą za emisję materiałów, bo wpływa to na sprzedaż.

Jeśli jesteś zainteresowany opisaną formą promocji, kliknij w odnośnik mieszczący się w tym miejscu – Wynajem ekranów

Komentarze są wyłączone.