Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

adwokat toruń kancelaria adwokacka kancelaria toruń
Kancelaria notarialna – kiedy potrzebujemy porady adwokata?
31 marca, 2017
Adwokat Kancelaria Adwokacka Toruń Alimenty
Kiedy trzeba płacić alimenty? Pomoc profesjonalnego adwokata
5 kwietnia, 2017
odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne

odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne

Jak pozbyć się tłuszczyku z brzucha?

Doskonale płaski brzuch jest marzeniem sporej liczby osób – zarówno kobiet, jak również mężczyzn. Cudownie by było, gdyby był zachwycająco umięśniony oraz trochę twardy (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch jest tą częścią ciała, która jest dla nas epicentrum w czasie wysiłku oraz przy korzystaniu z rozlicznych diet. Osoby, które bardzo dużo poświęcają dużo czasu swojemu ciału, są w stanie chwalić sie kolegom i koleżankom ładnym, gładkim brzuszkiem oraz dumnie wędrują po plaży bądź relaksują się na fotelach nad jeziorkiem. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem brzuch jest ową sferą ciała, która uwodzi płeć przeciwną. Trzeba też spostrzec takie osoby, którym w ogóle nie zależy na przesadnym negliżu i wcale nie eksponują tak chętnie wyrzeźbionego brzuszka. Nad sylwetką musimy pracować – nie możemy żyć kłamstwami.

Jeżeli zamierzamy drzemać sobie po południu w łóżku zamiast chodzić na basen bądź ćwiczyć z trenerem, to na pewno w ogóle nie urzeczywistnimy takiego pragnienia. Zamiast skąpego bikini bądź slipów, będziemy zobowiązani wciskać się w duże kostiumy, tankini z szortami lub spodenki oraz t-shirt. Każdy powtarza: weź się za siebie, dobre rezultaty da optymalna dieta oraz siłownia. Jednak czy faktycznie? Czy jest to doprawdy takie proste, jak wspominają przyjaciele? Czy wystarczy dieta zawierająca tylko warzywa oraz owoce, trochę ruchu i co najważniejsze – brzuszków, aby móc chwalić się wszystkim naokoło fantastycznym brzuchem? Otóż niezupełnie. Odchudzanie w sumie nie opiera się jedynie na wymienionych łatwych rzeczach, ale jednocześnie na genetyce, a więc skłonnościach biologicznych.

Czy odchudzanie brzucha polega tylko i wyłącznie na wykonywaniu brzuszków?

Nie możemy uwolnić się od tkanki tłuszczowej tylko w pewnym rejonie, potrzebny jest kompleksowy trening wszystkich partii ludzkiego ciała. Tłuszcz w naszym ciele spala się równomiernie, to znaczy – w dowolnej partii ciała równomiernie do liczebności komórek lipidowych. Odchudzanie występuje holistycznie, tyczy się wszystkich partii ludzkiego ciała, natomiast materiały promocyjne, które mówią inaczej, najzwyczajniej w świecie koloryzują. Fundamentalną rolę odgrywa tu genetyka, gdyż pewne osoby mają poważniejsze predyspozycje do otyłości wyłącznie dlatego, iż ich rodzice, dziadkowie oraz inne osoby z rodziny, także miały z tym spory dylemat. W czasie wykonywania jedynie pojedynczych brzuszków z pewnością w ogóle nie uwolnimy się od nieestetycznych fałdek, bowiem w rzeczonym czasie będziemy wyczerpywać niezbyt dużą ilość energii. Brzuszki wzmacniają mięśnie w martwiącej nas okolicy i po niedługim czasie czasami może się okazać, iż mamy tam więcej centymetrów niżeli się spodziewaliśmy. Mięśnie powiększają się (uformuje się nam stałe oparcie), lecz tłuszcz zostanie.

Alternatywne sposoby na pozbycie się tłuszczyku z brzucha

Prócz ustabilizowanej diety oraz treningu globalnego (czyli aktywności działających w interesie wszystkich części ciała, a nie tylko wskazanej partii), mamy szansę skorzystać z profesjonalnego odchudzania w studiu modelowania sylwetki. Ogólnie rzecz ujmując nie chodzi tutaj jednak o to, aby przez 24 godziny dawać się masować jakimiś egzotycznymi urządzeniami…i podarować sobie obydwie rzeczy wyszczególnione powyżej. Wszystko musi być ze sobą połączone – dieta, fitness i kuracje kosmetyczne, które ujędrnią naszą skórę, ograniczą cellulit, poprawią fałdki w obszarach, na jakie dieta oraz aktywność fizyczna w ogóle nie potrafią nic poradzić.

Ostatnimi czasy takim rewelacyjnym sposobem na wysmuklenie sylwetki jest przykładowo liposukcja bez skalpela z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego pomocą można skutecznie wyeliminować oporny tłuszczyk z ważnych miejsc, np. po wewnętrznej części ud. Chodzi tu nie tylko o wyjątkowe wymodelowanie ciała po pierwszym zabiegu, ale również pozbycie się miejscowej tkanki tłuszczowej. Odrębna głowica ciągnie sukcesywnie fragmenty skóry, zaś ultradźwięki rozdzielają komórki lipidowe. Są one następnie eliminowane z organizmu przez limfę, zaś w kolejnym etapie – przez wątrobę. Mamy możliwość również skorzystać z Maximusa TriLipo, który koryguje wygląd skóry, jej jędrność, modeluje figurę, likwiduje cellulit i zmniejsza miejscową tkankę lipidową. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus działa nie tylko na miejscowe otłuszczenia, ale też na mięśnie. Zaś ściśle: mobilizuje komórki skóry właściwej, tkankę wewnątrz i mięśnie, żeby błyskawicznie oraz skutecznie wymodelować ciało. Oporny tłuszczyk ulega upłynnieniu, ponieważ wpływają na niego promienie radiowe. A taki stan rzeczy przyczynia się do tego, że skóra oraz muskuły są mocno nagrzane. Wspomnianym urządzeniem można również minimalizować widoczność zmarszczek dookoła oczu oraz ust, jak również kształtować owal twarzy. Wiele osób decyduje się także na sesje z użyciem endermologii, m.in. na lipomasaż. To pewnie najpopularniejsza możliwość, ponieważ należy założyć specjalistyczny strój, zaś kosmetolog realizuje zabieg ssącą głowicą, która „ześlizguje się się” po tymże ubiorze.

Jeśli zaciekawił Cię ten tekst, wypatrujesz odpowiedniego sposobu na uwolnienie się od nadmiernej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko na brzuszku to kliknij w odsyłacz z boku – http://odchudzanie.torun.pl – a może wynajdziesz akurat to czego poszukujesz.

Komentarze są wyłączone.