Precyzyjne technologie usuwania cellulitu

Adwokat Toruń - Adwokat sprawy rozwodowe - Adwokat sprawy karne - Adwokat sprawy cywilne - Dobry adwokat Toruń
Adwokat – jak nim zostać i nie zwariować?
19 marca, 2017
Notariusz Toruń - Kancelaria notarialna Toruń - Notariusz Aleksandra Radzińska - Aleksandra Radzińska kancelaria notarialna
Czym zajmuje się notariusz?
21 marca, 2017
Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki

Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki

Obecnie dzięki medycynie estetycznej możemy w prosty, chociaż czasem bardzo drogi sposób, walczyć z niedoskonałościami ciała. Redukowanie zmarszczek, usuwanie blizn, błyskawiczne wyszczuplanie, modelowanie ust albo neutralizowanie cieni pod oczami – to tylko wybrane z grona niezwykłych zabiegów poprawiających wygląd. Dzięki nowoczesnym technologiom możemy skutecznie walczyć z oznakami przemijającego czasu, zbędnymi kilogramami, a nawet nadmiernym owłosieniem. Ludzi nadal intryguje temat nieprzemijającej młodości oraz wspaniałego ciała. Jakie zatem środki opracowała dla nas medycyna estetyczna?

Mobilizowanie naturalnych procesów odbudowy skóry

Jednym z oryginalniejszych zabiegów z obszaru medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu poprawia się gęstość skóry i jej jędrność. Blizny pooperacyjne oraz niejednolity kolor po kilku sesjach rzeczywiście są nie do odróżnienia od reszty skóry. Osoby, które planują udoskonalić jakość skóry, ujednolicić jej odcień i zredukować zmarszczki, bez wątpienia będą usatysfakcjonowane. Na efekty wcale nie musimy albowiem miesiącami czekać. Stymulacja wewnętrznych warstw skóry powoduje podwyższoną produkcję kolagenu oraz elastyny. Terapia Dermapen sprawdza się w ogólnym redukowaniu łysienia, redukcji blizn pozabiegowych oraz korekcie widoczności rozstępów. W czasie terapii skóra jest nakłuwana, a do skóry właściwej docierają składniki aktywne, np. preparaty na bazie krzemionki. Komórki skóry są zachęcane do głębokiej rekonstrukcji.

Dzięki medycynie estetycznej można leczyć otyłość

Permanentny brak czasu, picie dużej ilości kawy, stres oraz sporo innych elementów wpływa na pojawienie się zbędnych kilogramów. Można śmiało oznajmić, że nadwaga jest ważnym problemem naszych czasów. To nie jedynie temat natury estetycznej, lecz przede wszystkim choroba. Ciało pobiera niezmiernie pożywne posiłki oraz mówiąc w skrócie nie jest w stanie ich całkowicie spożytkować. Co zrobić z nadmiernymi kaloriami? Nasze ciało zaczyna nagromadzać tkankę tłuszczową pod powierzchnią skóry, zaś jeżeli jest jej już za dużo, zaczynamy mieć trudności z oddychaniem, aktywnością fizyczną etc. Kondycja fizyczna mocno się więc pogarsza. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciwko takim problemom, natomiast naukowcom udało się skonstruować wiele zabiegów, jakie mają na celu usunięcie skumulowanej tkanki tłuszczowej. Odchudzanie mamy możliwość rozpocząć od takich terapii, jak Med 2 Contour Medical lub Maximus TriLipo.

Trwała redukcja cellulitu

W przypadku kiedy planujemy pozbyć się zbytecznej tkanki lipidowej, brzydkich grudek pod powierzchnią skóry oraz ujędrnić ciało, to doskonałe efekty zaraz po paru sesjach daje Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest uzbrojone w dwie fachowe głowice. Skuteczność pierwszej bazuje na ultradźwiękach, jakie trafiają do wnętrza ciała oraz usuwają tkankę lipidową. Druga głowica służy do drenażu limfatycznego, co oznacza, iż wyzwolone komórki tłuszczowe migrują poprzez limfę do wątroby, a w końcu są wyrzucone z układu. Ta kreatywna technologia wykorzystuje naturalne procesy przebiegające w ludzkim organizmie. Zabieg nie powoduje dyskomfortu, niezawodny i nie wymaga używania dodatkowych narzędzi chirurgicznych. Po jakim czasie pojawiają się efekty? Tak naprawdę po pierwszej wizycie mamy szansę stracić orientacyjnie 2-4 cm w obrębie ciała. Aby otrzymać jeszcze lepsze rezultaty należy zrealizować od 4 do 6 terapii, stosować zdrową dietę i wypijać blisko 2 litry wody niegazowanej dziennie. Po zabiegu może uwidocznić się zaognienie skóry, które ustępuje zawsze po kilkudziesięciu minutach.

Maximus – urządzenie do zadań specjalnych

Osiągnięcie ładnego wyglądu nie wiąże się tylko z utratą niepotrzebnych kilogramów. Programy telewizyjne, w których biorą udział osoby z otyłością, ogólnie rzecz ujmując nie przedstawiają nam co tak naprawdę dzieje się ze skórą. A zasada jest taka, iż traci ona sprężystość, uwidaczniają się rozstępy, a od czasu do czasu duże obszary opadłej skóry (zwłaszcza na brzuchu). Zamiast drastycznej diety trzeba skorzystać z urządzenia Maximus. Dzięki niemu mamy szansę ulepszyć kontur sylwetki i zarazem zadbać o skórę. Dokładna aktywizacja naskórka, skóry właściwej oraz mięśni minimalizuje ilość komórek lipidowych, polepsza sprężystość skóry, odświeża, polepsza krążenie krwi i minimalizuje zmarszczki. Zabieg należy zwykle powtórzyć od 3 do 4 razy, by osiągnąć optymalne wyniki. Wykonuje się je w odstępach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki temu urządzeniu mamy szansę dodatkowo łagodzić zmarszczki dokoła ust oraz profilować owal twarzy. Tu kosmetyczka użyje drobną głowicę, która dobrze uderzy w źródło problemu. Już po pierwszej wizycie daje się zauważyć zredukowanie zmarszczek oraz dobrze widoczne policzki. Jeśli pragniemy uzyskać spektakularny rezultat w bardzo krótkim czasie, możemy wybrać 6 zabiegów w odstępie 1 tygodnia.

Razem z z nadwagą czasem może towarzyszyć nam uczucie ciężkości kończyn i napuchnięcia. Ta trudność jest zazwyczaj przemilczana w wywiadzie z lekarzem lub kosmetyczką (przed kuracją). A przecież możemy się oswobodzić też od takiego defektu. Dzięki Endermologii LPG lub kuracji Icoone na pewno polepszy się nasz komfort życia. Ich oddziaływanie bazuje na usuwaniu płynów tkankowych oraz polepszeniu krążenia krwi w partiach objętych dyskomfortem. O wiele więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem – Medycyna estetyczna – http://depilacja-laserowa.torun.pl

Komentarze są wyłączone.